.

.

Кокопаунт Жените Дебели Кадифен Зимски Влечки Водоотпорен Не-лизга Затворен Памук Влечки Женски Перат Задржи Топло Дома Слајдови Чевли Жена

Кокопаунт Жените Дебели Кадифен Зимски Влечки Водоотпорен Не-лизга Затворен Памук Влечки Женски Перат Задржи Топло Дома Слајдови

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Стил : Концизен Тип На Чевли : Домашен Памучен Тип На Чевли : Рамен со Висина На петицата : Рамна (+1см)Висина На Платформата : 0-3см Со Платформи : Да Моден Елемент : Вештачко Фурфит : одговара на големината, земете го вашиот нормален материјал За обликување на големини : Кратко Плишано Место : Внатрешна Сезона : Број На Зимски Модел : C4344 Outsole Материјал : Тип На EVAPattern : Материјал За Цврста Влошка : краток Плишапер Материјал : Еваоригин : Копно Чинакн : Жеџијангитем Тип : Папучи Име На Одделот : тип на возрасни : рамни Потпетици/Ниски Потпетици Сезона : Winter Зима Лето Пролетна пригода : дневно/секојдневно/внатрешно/Домашно/Надворешно Полжав : Жени/Жена/Мујер/Женски/Дама/Дами/Женски Чевли Тип : Домашни Влечки/Водоотпорна Зима Влечки Предмет : Домашни Памучни Чевли/кадифени Влечки големина : 36-37/38-39/40-41/42-43/44-45топ форма : кружен прст за изборот на големина.Должина на стапалото 21,5-22,5(см) = Големина 34/35 стапки должина 22,6-23,5(см) = Големина 36/37 стапки должина 23,6-24,5(см) = Големина 38/39 стапки должина 24,6-25,5(см) = Големина 40/41 стапало должина 25,6-26,5(см) = Големина 42/43 стапки должина 26,6-27,5(см) = големина 44/45. Гумен ѓон. Гумен ѓон, Против лизгање. Совети за големина : Проверете ја нашата слика на табелата со големини, обезбедуваме и податоци за внатрешната должина и должината на стапалото за да изберете, можете да ја изберете најдобрата големина без проблем. Удобно и Прекрасно : влечки мек кадифен меки горен дел ви обезбедува пријатна, фенси и елегантна облека.Влошката на овие куќни чевли има цврста мемориска пена со висока густина, која може да ги опушти вашите стапала по долга дневна прошетка. Амортизирање и Издржливо : Гумениот ѓон Против лизгање ви дава сигурен и самиот материјал, исто така, обезбедува заштита на подот од гребнатини. Нелизгачките стапала на ТПР апсорбираат бучава при одење по подот. Покрај издржливоста на амортизацијата, влечките обезбедуваат и соодветна поддршка за глуждовите и стапалата.

Спецификација

Избор на клиент