.

.

Персонализирана Партија Еднорог Никлаус Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Персонализирана Партија Еднорог Никлаус Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Персонализирана Партија Еднорог Никлаус Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Го Персонализираше Партискиот Еднорог никлаус отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификација

Избор на клиент