.

.

Diymore бесконтактен AVD AC Детектор За Напон Индукциски Тестер Електрично ПЕНКАЛО AC 12~1000V

Diymore бесконтактен AVD AC Детектор За Напон Индукциски Тестер Електрично ПЕНКАЛО AC 12~1000V

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација : НАИЗМЕНИЧЕН напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 12~1000 VFrequency : 50hz~60 Hz Alarm режим : звучна и лесна алармна ламба : бело LED осветлувањецеро пожарна линија пресуда : звук (звук со различни стапки на слики) и LED lightsncv чувствителност : автоматски изберете 3 вида чувствителност (висока, средна, ниска)ncv метод на индикација за чувствителност : мерачот покажува висока и различна чувствителност преку различни звуци на алармот и различна лед-боја работна температура : 0~40 степени температура на складирање : -10~50 степени надморска височина :

Спецификација

Избор на клиент