.

.

Компатибилен Проектор Светилка Заменува Инфокус СП-СВЕТИЛКА-046

Компатибилен Проектор Светилка Заменува Инфокус СП-СВЕТИЛКА-046

DEN 7783.52
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа нова светилка за преден проектор Со Врвни Производи за Напојување од замена е 100% компатибилна со вашата оригинална ОЕМ Светилка. Погледнете го упатството за вашиот проектор за упатства за брза и лесна замена. замена светилки доаѓаат со шестмесечна гаранција. Нашите светилки ќе ги исполнат или надминат оригиналните спецификации на светилките бидејќи се произведени за високи перформанси користејќи сијалици за замена со врвен квалитет произведени во ФАБРИКИТЕ ИСО 9000 и најсовремени стандарди за безбедност и инженерска контрола. Зошто да плаќате повеќе за скапа светилка ЗА замена на ОЕМ? Ова е поекономично решение ЗА ОЕМ светилки со високи цени. Илјадници препродавачи, дилери и услужни компании со текот на годините им веруваа на замена за да им обезбедат на своите клиенти квалитетни заменски светилки. Компатибилна Проекторска Светилка Ја Заменува Инфокус СП-СВЕТИЛКА-046 Дизајнирана да ја замени оригиналната светилка на компатибилни проектори. Очекуваниот Животен век од 2000 Часот. Моќноста е 275 В.

Спецификација

Избор на клиент