.

.

BUIgtTklOP нема граници Џемпери За Жени Дозвола Жени Секојдневен Долг Ракав Обичен Контраст Во Боја Крпеница Џемпер Блуза

BUIgtTklOP нема граници Џемпери За Жени Дозвола Жени Секојдневен Долг Ракав Обичен Контраст Во Боја Крпеница Џемпер Блуза

DEN 539.36
Залиха
Достапно за нарачка

Модни Жени Обични Долги Ракави Обични Контрастни Бои Џемпер Блуза Карактеристики : 1. Карактеристики : Обични Врвови,Секојдневен V-Врат ,Мода,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен.2. Материјал : , полиестер Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3. Џемперот е привлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен,Далиј, Роденден,Fall, Танцова Изведба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Зима5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Fall/Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Крпеница Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпери : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 60см/23.62" Ракав : 56см/22.05 "Должина : 69см/27.17" Препорака За Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Толку мек и класичен, овој засекогаш суштински џемпер за пуловер е прикажан во лигава, лабава силуета со кадифени плетени детали и ребрести деколте, рабови и малку претерани манжетни за дополнителна форма. ●Прилика : носење на Отворено,Секојдневно, Канцеларија; Одлично со хеланки, високи потпетици, чизми итн. Карактеристики - овие меки преголеми џемпери дизајнирани со врат на желка/крава, долг ракав за капење, лабави врвови на туника за нишање, многу ласкави одзади додека го покрива вашиот клошар, странично разделување и високо-ниска линија на полите, ги покажуваат вашите шармантни облини. Перење : Нежно миење во машина или миење раце на студ, не избелувајте, исушете рамно.

Спецификација

Избор на клиент