.

.

Детски Чевли Удобни Сандали На Платформа На Отворено Плажа Мода Плажа Сандали Чевли За Принцези Сандали Со Големина На Мали Деца Девојки Девојка Флип Апостолки

Детски Чевли Удобни Сандали На Платформа На Отворено Плажа Мода Плажа Сандали Чевли За Принцези Сандали Со Големина На Мали

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Горниот Материјал : . Единствен Материјал : Гума. Стил на пети : Кружен прст. Висок Стил На Пета : Рамна Пета. Метод На Затворање : Лизгање. Чевли Пета Висока : 2,5 см/1,0". Вклучено : 1 пар табела за чевли : . Големина : 26 Должина На Влошка : 16,5 см/6,50" Препорачана возраст : 4-4, 5 ГОДИНИ САД : 10,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 27,5 Погоден За : Мала Детска Големина : 27 Должина На Влошка : 17 см/6,69" Препорачана возраст : 4,5-5 ГОДИНИ САД : 11 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10,5 ЕУ : 28 Погоден За : Мала Детска Големина : 28 Должина На Влошка : 17,5 см/6,89" Препорачана возраст : 5-5.5 години сад : 11.5 велика британија : 11 еу : 28.5 Погоден За : мала детска големина : 29 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 18СМ/7.09" препорачана возраст : 5.5-6 Години Сад : 12 Велика британија : 11.5 еу : 29.5 Погоден За : мала детска големина : 30 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 18.5 СМ/7.28" Препорачана Возраст : 6-7 Години Сад : 12.5 Велика британија : 12 еу : 30 погоден за : мала детска големина : 31 должина на влошка : 19см/7,48" препорачана возраст : 7-8 години сад : 13 велика БРИТАНИЈА : 12,5 ЕУ : 31 ПОГОДЕН ЗА : мала детска големина : 32 Должина На Влошка : 19,5 См/7,68" препорачана возраст : 8-9 години сад : 13,5 Велика БРИТАНИЈА : 13 ЕУ : 31,5 ПОГОДЕН ЗА : Мала детска Големина : 33 Должина На Влошка : 20см/7,87" препорачана возраст : 9-9, 5 години сад : 1 велика британија : 13.5 Еу : 32 погоден за : големи деца големина : 34 должина на влошка : 20,5 СМ/8,07" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 9,5-10 Години Сад : 1,5 Велика Британија : 1 Еу : 33 погоден за : големи деца големина : 35 должина на влошка : 21 СМ/8,27" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 10-10, 5 Години Сад : 2 Велика Британија : 1,5 Еу : 33,5 погоден за : големи деца Големина : 36 влошка должина : 21,5 см/8,46" препорачана возраст : 10,5-11 години сад : 2,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2 ЕУ : 34 ПОГОДЕН ЗА : големи деца Големина : 37 Должина На Влошки : 22 См/8,66" препорачана возраст : 11-11, 5 години сад : 3 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 35 ПОГОДЕН за : големи деца овој Пар Чевли Е Изработен Од Мек Материјал во Реално време, кој е многу мек. Овој Пар Чевли Е Подарок За Децата. Вграден Систем Горниот За Флексибилност. Детските Модерни Чевли Обезбедуваат Чувство за Стапало кај Децата.

Спецификација

Избор на клиент