.

.

ЗА Honda CR-Z 2011 - ПРЕДВОДЕНА Од Ниско Светло Магла Возење H H H Светилки

ЗА Honda CR-Z 2011 - ПРЕДВОДЕНА Од Ниско Светло Магла Возење H H H Светилки

DEN 441.44
Залиха
Достапно за нарачка

Техничка Спецификација : . Работен Напон : DC 12v (одговара на 12v возила). Температура на бојата : 6000К Бело. Ип68 номинална вода и прашина печат, повеќе 50000 часа живот. Агол на зракот : 360 степен. Материјал : Авијација 6063 алуминиумски профил. Работна Температура : - 40-80 степени Целзиусови. Вклучен Пакет : . 2 X H11 LED сијалица Со Ниска/Магла *Најновите 3570 CSP чип извор на светлина, 2 прозрачна се соочува без слепа зона . *Дизајн на моделот на инженерски зрак фрлете повеќе светлина на патот рамномерно под соодветен агол без маглива светлина . *Белата светлина ја рефлектира бојата на патот/знаците подобро да се покаже појасна ситуација на патот за време на ноќното возење . *270 степен ниско зрак агол со пресек линија, не ќе заслепуваат идване сообраќај . *Вграден ПРОЦЕСОР со постојана струја, моментална целосна осветленост без реле за стартување.

Спецификација

Избор на клиент