.

.

Женски Допири Мелани Сандал Сребрена Металик М

Женски Допири Мелани Сандал Сребрена Металик М

DEN 320.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа прекрасна сандала со ремени за глуждот од Допир има испреплетени детали за вамп со контрастни метални ремени.Карактеристики и Придобивкима симпатична и удобна средна потпетица со стил совршен за фустани Прилики Женски Допири Мелани Сандала Сребрена Металик 12 М.

Спецификација

Избор на клиент