.

.

Печатена Крпа За Чај, Ленено Памучно Платно-Празнични Златни Точки Акварел Божиќни Божиќни Празници Шумско Зимско Шумско Дрво Печатење Украсна Кујнска Крпа со Лаж

Печатена Крпа За Чај, Ленено Памучно Платно-Празнични Златни Точки Акварел Божиќни Божиќни Празници Шумско Зимско Шумско Дрво

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Празнични Борови Акварел Божиќни Ленени Памучни Крпи За Чај Лажица Комплет од 2совршен подарок за пријател или да го чувате за себе, нашиот комплет од 2 ленено-памучни крпи за чај додаваат прскање боја во вашата кујна! Не само што нашите крпи за чај омекнуваат и стануваат поапсорбирачки со употреба, туку тие се и забавен начин за прикажување на вашата личност. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Комплет од 2, ленено-памучни крпи за чај. Преклопен полите со бело висат-јазичето на грб. Врвна нишка за шиење избрана најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД. Суптилна бела висат јазичето на грбот.

Спецификација

Избор на клиент