.

.

Коти Римел Единствениот Кармин, 0. оз

Коти Римел Единствениот Кармин, 0. оз

DEN 127.68
Залиха
Достапно за нарачка

Кармин, Розова Удар, Единствениот, Цевка 0.11 МЛ Произведено Во Германија. Добро за 30 месеци откако ќе се отвори. 0.11 мл (3.4 г) Њујорк, ЊУЈОРК 10118 Римел Единствениот Кармин : без компромис, се-во-едно навлажнувачки кармин. Врвна долготрајна боја, удобност и абење. Достапни бои : Најдобро Од Најдобрите, Викај Ме Луд, Дрзок Корал, Тоа Е Чувар, Слушај, Непослушен Гол, Ох Толку Злобен, Еден Од Еден Вид, Праска Плажа, Розова Удар, Под Мојата Магија и Сите Сте Мои.

Спецификација

Избор на клиент