.

.

Прегратка Тафтувана Изведба Кадифена Вртлива Столица-ЕЕИ-4997

Прегратка Тафтувана Изведба Кадифена Вртлива Столица-ЕЕИ-4997

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Прегратка Тафтувана Изведба Кадифена Вртлива Столица-ЕЕИ-4997 Опуштете се среде луксузот со Тафтуваната Изведба На Каналот За Прегратка Кадифена Вртлива Столица. Украсен со тафтување со вертикални канали, златни метални акценти и прекрасна закривена силуета, овој стол со акцент на кадифе носи гроздобер модерен луксузен и глам деко стил во дневната соба, спалната соба, влезот, домашната канцеларија или просторот за седење. Овој тапациран стол е покриен со кадифе со меки перформанси отпорни на дамки и е обложен со густа пена и систем за поддршка на пружината за да се создаде врвно искуство за седење. Потпирајќи се на златна метална вртлива основа, овој вртлив стол без напор маневрира за да одговара на потребите на моментот. Тежина Капацитет : 300 фунти. Карактеристики На Куршум : . Канал Тафтуван Стол. Перформанси Кадифе Тапацир. Издржлива Ткаенина Отпорна На Дамки. Златна Метална Вртлива Основа. Густа Подлога Од Пена. Систем За Поддршка На Пролетта. Акцент Стол Капацитет : 300 фунти. Сетот Вклучува : . Една Прегратка Тафтувана Изведба Кадифена Вртлива Столица. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 31.5 "L x 34" W x 25 "H. Димензии На Седиштето : 27" L x 23 "W x 15.5" H. Димензии На Потпирачот За Грб : 23 "W x 9.5" H. Висина На Потпирачот За Рака Од Седиштето : 9.5 "H. Основни Димензии : 26.5" L x 26.5"W x 2.5" H Карактеристики Канал Тафтуван стол. Перформанси Кадифе Тапацир. Издржлива Ткаенина Отпорна На Дамки. Тежина Капацитет : 300 фунти.

Спецификација

Избор на клиент