.

.

Клучен Синџир Прстен Апсорбер Модел Клуч Приврзок Декорација

Клучен Синџир Прстен Апсорбер Модел Клуч Приврзок Декорација

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Описr. r. дали барате уникатна декорација за вашиот клуч, торба или други работи? Дали сте во потрага по некој посебен приврзок? Ако одговорот е да, нашиот производ може да биде вашиот најдобар избор. Овој синџир на клучеви со амортизер за пружина на автомобилот е шик и едноставен. Може да ги направи вашите клучеви или торба повеќе различни.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : црвена, златна и зеленаr. - Материјал : алуминиумска легураr. - Големина : Околу 12 X3 X1, 5cm/4, 72 X1, 18 X0, 59inr. - моделирање, реален изглед.р. - материјал од алуминиумска легура, не е лесен за ' рѓа, отпорност на корозија и издржливост.р. - Светли бои, совршени за декорација за клучот или чантата на вашиот автомобил.р. - Со прицврстувач. Нема потреба да купувате дополнителен прицврстувач.р. - Повластена цена, едноставен и практичен, многу убав декор за вас. Унона 3 парчиња Клуч Синџир Клучен Прстен Апсорбер Модел Клуч Приврзок Декорација.

Спецификација

Избор на клиент