.

.

& Л Мебел Жолт Бор Пикник Маса Со Прикачени Клупи

& Л Мебел Жолт Бор Пикник Маса Со Прикачени Клупи

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Достапен во вашиот избор на боја (или недовршен), Жолтата Борова Маса За Пикник А & Л Со Прикачени Клупи лесно се координира со вашиот надворешен декор. Направете совршено место за собирање семејни излети и забави. Изграден е да трае од работници Амиши во Пенсилванија и има жолт хардвер обложен со цинк за дополнителна издржливост. Опција за избор со или без дупка за чадор за погодност за поставување на сопствен чадор со оваа табела. Чадор дупка дијаметар : 2 во. Потребно е собрание. Овој производ е гордо направен Во САД Од занаетчии Од Амиши. А & Л Мебел Амиш дрводелците го избираат секое парче дрво за неговото зрно и другите индивидуални карактеристики, а овие карактеристики се истакнати така што никогаш не се идентични две парчиња мебел. Направено во срцето на Пенсилванија од овие посветени работници, секое парче мебел Од а и Л сигурно ќе стане богато наследство за вашето семејство. А & Л Мебел Амиш дрводелците го избираат секое парче дрво за неговото зрно и другите индивидуални карактеристики, а овие карактеристики се истакнати така што никогаш не се идентични две парчиња мебел. Направено во срцето на Пенсилванија од овие посветени работници, секое парче мебел Од а и Л сигурно ќе стане богато наследство за вашето семејство.

Спецификација

Избор на клиент