.

.

Натопи Боја Цијан Преоптоварен Геометриски Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 7' 7 ' Плоштад

Натопи Боја Цијан Преоптоварен Геометриски Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 7' 7 ' Плоштад

DEN 551.68
Залиха
Достапно за нарачка

Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Спецификација

Избор на клиент