.

.

Џејкозин Женски Костими За Капење Танкини Еден Костим За Капење Контрола На Стомакот Летни Костими За Капење Со Здолниште Црно Бел Раб Л

Џејкозин Женски Костими За Капење Танкини Еден Костим За Капење Контрола На Стомакот Летни Костими За Капење Со Здолниште Црно

DEN 607.84
Залиха
Достапно за нарачка

2023 женски 1 Парче Костими за Капење Женски Костим За Капење Вратоврска Обоена Во 3д Печатено Европско И Американско Лето. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 138гр. големина На Пакетот : 15х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Под Биста : 66cm/25.98" Половината : 66cm/25.98" : 76cm/29.92" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Под Биста : 70cm/27.56" Половината : 70cm/27.56" : 80cm/31.50" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Под Биста : 74cm/29.13" половината : 74cm/29.13" : 84cm/33.07" должина : 67cm/26.38"големина : xl под биста : 78cm/30.71" половината : 78cm/30.71" : 88cm/34.65" должина : 68cm/26.77"големина : xxl под биста : 82cm/32.28" половината : 82см/32.28" : 92см/36.22" должина : 69см/27.17" поместено пливање : градник со фиксна облога ја поддржува Вашата облека за Плажа со врат v со дизајн На Висок струк покажете ја вашата прекрасна крива на телото. Без ракави. Отстранливи поместени градници за склекови за поддршка и обликување. Костимите за капење обезбедуваат вклопување на гушкање на телото,контрола на стомакот, одлично задржување на обликот, слабеење, мека удобност. ГОЛЕМИНА : ние специјално ни дизајниран големини : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да купите. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 85%ПОЛИЕСТЕР/15% СПАНДЕКС. Еластична, дише и брзо сушење. Обичниот комплет танкини за облека за плажа е совршен за кајак, пливање, семеен собир и играње во океанот.

Спецификација

Избор на клиент