.

.

Бимба Цветни Дами Печатени Долг Резервоар Макси Одморалиште Носат Вечер Наметка-Х-Голем

Бимба Цветни Дами Печатени Долг Резервоар Макси Одморалиште Носат Вечер Наметка-Х-Голем

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е долг макси фустан дизајниран од квалификувани занаетчии во Бимба за секојдневни летни денови. Без ракави, овој долг фустан доаѓа во привлечна шема и преслатко тркалезно деколте. Изработен од една мека мазна и удобна вискоза од ткаенина, овој фустан доаѓа со затворање на грбот со патент и вклучен појас од ткаенина, е задолжително парче за сите гардероби. Побрзајте и го имате ова парче и освои комплименти во се заедно.Материјал : Вискоза.Должина На Облекување : 58 Инчи (Прибл).Висина На Моделот : 176 См.Грижа : средно машинско перење, Топло железо, Испеглајте го кога е малку влажно, Не избелувајте.ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.➊ Големина XS : Биста - 33 Инчи; Должина-57.5 Inches➋ Големина S : Биста - 35 Инчи; Должина-57.5 Inches➌ Големина M : Биста â€" 37.5 Инчи; Должина-58 Inches➍ Големина L : Биста â€" 39.5 Инчи; Должина-58 Inches➎ Големина XL : Биста - 42 Инчи; Должина-58.5 Inches➏ Големина 2 XL : Биста â€" 44.5 Инчи; Должина-58.5 Инчи ➐ Големина 3 XL : Биста - 47 Инчи; Должина-59 Инчи Долго макси фустан дизајниран од страна на квалификувани занаетчии во Bimba за повик за летните денови. Овој долг фустан без ракави доаѓа во привлечна Цветна шема и затворање на патент назад со појас од ткаенина. Материјал : Вискоза. Продажба За : 1 Фустан. Должина На Фустанот : 58 Инчи (Прибл) Висина На Моделот : 176 См. Нега на ткаенина : Средно машинско Перење Топло железо Додека е влажно.

Спецификација

Избор на клиент