.

.

Педорт Женска Плус Големина Кардиган Плетен Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Џемпер Виолетова, М

Педорт Женска Плус Големина Кардиган Плетен Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Џемпер Виолетова, М

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Педорт Жени Копче Надолу Вратот На Екипажот Долг Ракав Меки Плетени Џемпери Од Кардиган.Ова Женско Копче Надолу Вратот На Екипажот Мек Плетен Кардиган Џемпери со тенок фит џемпери кардиган со вграден дизајн што ја вкусува вашата фигура, класична цврста боја и плетена за уникатен стил, ќе се чувствувате сигурни и удобни во овој кардиган со цврста боја.Стилските плетени кардигани ве одржуваат малку топло, дизајнирани за ладни утра и ноќи во пролет и лето. И слоевитост во fall и зима. Лесни Кардигани За Жени. Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Цената е фер, ткаенината е многу мека и еластична, што ви овозможува пријатно искуство при носење и е идеално Палто за пролет, fall, зима. 2023 ново пристигнување Долг обичен женски краток Кардиган. Отворени предни, ребрести манжетни и полите,кратка должина, секојдневно и лабаво вклопување, Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Јога Панталони / Секојдневни Панталони. Овие елегантни и елегантни џемпери се удобни, пространи, течат добро, меки. Одлично за пролет, fall или зима, на забава, секојдневно, секојдневно, улица, шопинг, на отворено, патување, одмор, запознавање, работа или дома. Машина или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме контактирајте не директно ако имате какви било прашања со нашиот производ, ние обезбедуваме целосна наплата или бесплатна замена во прашања поврзани со квалитетот.

Спецификација

Избор на клиент