.

.

Артофрамс 13х13 Брилијантна Бела Прилагодена Подлога за Рамка За Слика со Отворање за 9х9 Фотографии. Мат Само, Рамка Не Се Вклучени

Артофрамс 13х13 Брилијантна Бела Прилагодена Подлога за Рамка За Слика со Отворање за 9х9 Фотографии. Мат Само, Рамка Не Се

DEN 536.64
Залиха
Достапно за нарачка

Душеците создаваат визуелен простор околу вашите уметнички дела и обезбедуваат долгорочна заштита за вашата фотографија. Со повеќе од 60 варијанти на неутрални и трендовски бои имаме што да одговараме на секоја рамка или домашен декор. Мат е стандарден материјал од 4 слоја што се користи во продавници за Сопствени Рамки. Изработени од материјали без лигнин и рн-неутрални. Се вклопува во рамка (н) 13х13". Оваа подлога ќе одговара на фотографија од 9х9". Вистинската големина на отворање ќе биде исечена и 1/4 инчи помала од големината на сликата за да ја држи сликата на место.

Спецификација

Избор на клиент