.

.

Прилагодена Продавница За Забави Деца Прва Нова Година Маица - 3Т МАИЦА

Прилагодена Продавница За Забави Деца Прва Нова Година Маица - 3Т МАИЦА

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа симпатична облека е совршена за прослава на оваа нова година! Само чека да го носи малиот во вашиот живот! Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. Сопствена Продавница За Забави е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава.Детска Среќна Новогодишна Облека ВО 2т маици детска новогодишна ноќ отпечатоците од облека се супер меки и професионално применети на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да ја надоместува новогодишната маица со кратки ракави.Професионално дизајнирана облека од Сопствена Продавница за Забави. Носиме облека за новородени момчиња и девојчиња, како и облека за прва роденденска забава. Оваа симпатична облека е совршена за прослава на оваа нова година! Само чека да го носи малиот во вашиот живот! Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. Сопствена Продавница За Забави е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. Деца Среќна Нова година Облека ВО 2Т МАИЦА. Детска новогодишна облека. Отпечатоците се супер меки и професионално применети на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се плаќа. Новогодишна маица со кратки ракави. Професионално дизајнирана облека од Сопствена Продавница за Забави. Носиме облека за новородени момчиња и девојчиња, како и облека за прва роденденска забава.

Спецификација

Избор на клиент