.

.

Ixtreme Toddler момче ајкула пливање стебла

Ixtreme Toddler момче ајкула пливање стебла

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Пливаат шорцеви со ладен дизајн на ајкула и еластична лента за половината за совршено вклопување. Совршено за пливање, лепење на сонце или играње во песок. Заштитна опрема за пливање што му овозможува на вашето бебе да игра безбедно на сонце.

Спецификација

Избор на клиент