.

.

Бела Вита Петигру пумпи за потпетици

Бела Вита Петигру пумпи за потпетици

DEN 703.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пумпите за потпетици на маче се уште се задолжителни за секоја гардероба. Петигру од Бела Вита има безвременски изглед кој никогаш нема да излезе од стил. Inенската преклоп е класика и ќе ве однесе беспрекорно од работа до викенд. Петигру е несомнено пета што ќе сврти глави. 1,75 инчи пета за мачиња. Маче потпетица. Женски преклоп. Класична пумпа. Подготвена влошка.

Спецификација

Избор на клиент