.

.

Мас Црвена Бела Декорација Шема Круг Церакс Фрижидер Магнет Спомен Декорација

Мас Црвена Бела Декорација Шема Круг Церакс Фрижидер Магнет Спомен Декорација

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Керамика, Декоративна Карактеристика : -дизајн поддржан Од Магнет : декоративен магнет за фрижидер за лепење на сите важни белешки.- Висококвалитетен нерѓосувачки челик : силен и издржлив.- едноставен дизајн на круг : чист, свеж, убав и исклучителен.- Продаден за 2 во собата.Материјал : квалитетна Количина на керамички и магнетни пакети : 2 x Магнети овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Мас Црвена Бела Декорација Шема Круг Церакс Фрижидер Магнет Спомен Декорација.

Спецификација

Избор на клиент