.

.

Занаетчиски миксери на Овен Грејпфрут + вар, 8. fl оз

Занаетчиски миксери на Овен Грејпфрут + вар, 8. fl оз

DEN 343.68
Залиха
Достапно за нарачка

Занаетчиски миксери на Овен Грејпфрут + вар е врвен миксер за коктел направен со високо квалитетни, реални состојки. Дизајниран да обезбеди вкусен, лесен за пиење коктел кога се комбинира со водка или шампањ, Грејпфрут на Овен, исто така, прави освежувачки палома кога се додава во текила. Грејпфрут на Овен + вар е разноврсен миксер кој е добар за секоја пригода. Парови со : Водка, шампањ или Просецко, Текила. 12 пакувања од шишиња 8,5oz. 12 пакувања од шишиња 8,5oz. Занаетчиските миксери на Овен се направени со вистински сок. Коктелите се олеснија. Чист шеќер од трска. Парови со : Водка, шампањ или Просецко, Текила.

Спецификација

Избор на клиент