.

.

Детето на моето момче на Картер, бебето, спие во Бафало проверка, предме- месеци

Детето на моето момче на Картер, бебето, спие во Бафало проверка, предме- месеци

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Без напор и пријатно е името на играта со овој сон и игра од моето дете на Картер. Целосниот зипер го прави овој совршен избор за лесни промени во текот на ноќта. Ткаенината на микрофлејот му дава на вашето малечко удобно смалување цела ноќ и кога ќе бидат подготвени да станат и да трчаат по стапалото, проверете дали се безбедни за играње. Симпатичните отпечатоци се подготвуваат за забава во кревет! 1 парчиња руно спие и игра. Двонасочен патент. Печатење на сите. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент