.

.

Крем за навивам на навики

Крем за навивам на навики

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот крем за дефинирање на навивам додава текстура и дефиниција додека се бори против Фриз. Овој крем му помага на косата да ја задржи влагата и ги задржува кадриците меки и податливи. Кокосовото масло го намалува Фриз. Водата од ориз ја измазнува површината на косата. Quinoa ја подобрува дефиницијата на навивам . Стандардот на сјај на чиста овој производ е бесплатен од : сулфати, парабени, фталати, минерално масло, силикони, глутен, соја, синтетички бои и многу повеќе.* Веган. Не тестирани на животни. Безбедно за коса третирана со боја. *Посетете ги за целосни детали за нашиот стандард на чисто.

Спецификација

Избор на клиент