.

.

За Последователна Замена На Удар О - У Ц-

За Последователна Замена На Удар О - У Ц-

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Автентичен Производ За Ssqv Издувам Директна Замена И О-Пакет Вклучува : 1 x 1 x-Забелешка : *Не Е Вклучена Алатка за инсталација И не е Вклучена инструкција, Се Препорачува Професионална Инсталација*поради разликата во светлината И екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете отстапување од 1-5мм поради рачно мерење.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ Со имаат убав ден! Директна Замена.

Спецификација

Избор на клиент