.

.

Кливленд Браунс СМУ дух спорт

Кливленд Браунс СМУ дух спорт

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Преземете време на скара со добивање на доверба користејќи официјално лиценцирана шпатула на скара. Логото на вашиот тим е запечатено на рачката, логото е ласерско исечено низ сечилото, а интегрираниот отвор за шишиња го додава завршниот допир. Совршен подарок за кој било обожавател и крајната додатоци за опашка. Димензии : 17,25 ”x 3,62”. Тешки не'рѓосувачки челик со лого-граблив лого. Композитна рачка во боја на тим. Погоден, интегриран отвор за шише. Одлично за BBQ во задниот двор или задниот дел.

Спецификација

Избор на клиент