.

.

Цврст Сребрен Прилагодлив Ѓердан Со Змиски Синџир-со Сигурна Затворач за Заклучување На Јастог 22

Цврст Сребрен Прилагодлив Ѓердан Со Змиски Синџир-со Сигурна Затворач за Заклучување На Јастог 22

DEN 215.36
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Должина На Предметот : 22 инплација : Должина На Родиум : 22 Инчен Тип : Ширина На Змија : 0,95 mm Clasp /Конектор : Ширина На Јастог (Женски крај) : 4 mmfeutare : Прилагодлив Процес На Производство : Машински Материјал : Примарен : Сребрена Ширина на Предметот : 0,95 Mmproduct тип : Накит Тип На Накит : Синџири продадени по единица : Секој Тип На Ѓердан : Синџир материјал : Примарна Боја : бела карактеристика 2 : цврста боја : Сребрени Накит Од Тонеа Внатрешна Категорија Накит ѓердани Синџири Змија; Накит Синџири прилагодливи синџири Прилагодлив Змиски Синџир Вклучена Е Елегантна кутија за ѓердан. 925 СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Спецификација

Избор на клиент