.

.

Главни простории Хром нозе контра столче, кожа од сива фау, сет од 2

Главни простории Хром нозе контра столче, кожа од сива фау, сет од 2

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Подигнете го секој контра простор во вашиот дом и имајте стилско и практично седење за гостите со оваа главна кожна кожна хромирана нозе контра столче во сива боја. Оваа столче за нозе од кожен хромирани нозе од главните места е сè што треба да го додадете тој совршен допир за завршна обработка на вашиот контра простор или бар и да ги замените старите столици и да ја надградите вашата област за седење со нов изглед. Контра -столицата е совршено големина за да го придружува секој контра простор и да не зазема премногу простор во која било просторија. Столицата има цврста и издржлива челична рамка со заоблено седиште и грб и грб, што сигурно ќе одговара на декор на кој било простор. Нежните и чисти линии даваат модерно чувство, а матната сива боја е разноврсна за сите видови бројачи, таблети и трпезарии. Дајте му на вашиот контра простор преуредување и третирајте се на некој класичен нов мебел со овој главен кожен хромиран нозе контра столче! Контра мерки на столицата 19,29 "L x 17.13" W x 35.04 "H. Висина на седиштето : 24 инчи. Подигнете го седењето во вашиот шалтер или бар простор и заменете ги или надградете ги старите столици. Стилски и модерен дизајн со чисти, заоблени линии низ целата земја. Направени. од челик и иверица и има удобно амортизирање на пена на седиштето и грбот. Сивото матно боење е разноврсно и сигурно ќе одговара на декор на кој било простор. Рамката е направена од силен челичен материјал што е изграден за да трае. Ставете двојка во кујната, Трпезарија, со шалтер или бар, или на кое било друго место на кое му требаат стилско и практично седење.

Спецификација

Избор на клиент