.

.

3дроза Аква Мировен Знак Симболи Духовност, Глувчето Рампа, од

3дроза Аква Мировен Знак Симболи Духовност, Глувчето Рампа, од

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Аква Мировен Знак Симболи Духовност Глувчето Рампа 8 "x 8" x .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух. Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума.

Спецификација

Избор на клиент