.

.

Флеш Продажба За Денес

Флеш Продажба За Денес

DEN 110.08
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Тркалезен Врат Лабав Темперамент Божиќни Плетени Со Долги Ракави карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Season : Autumn/Spring/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени< Големина Детали : Големина : И Етикета Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 70см/27.56 " Ракав : 48см/18.90" . Големина : М Етикета Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Должина : 71см/27.95 " Ракав : 49см/19.29" . Големина : Л Големина На Етикетата : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Должина : 72см/28.35 " Ракав : 50см/19.69" . Големина : XL Етикета Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Должина : 73cm/28.74 " Ракав : 51cm/20.08" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче.

Спецификација

Избор на клиент