.

.

Единствени договори портокалова торба со мрежи што може да се преклопи валкана облека за складирање на алишта

Единствени договори портокалова торба со мрежи што може да се преклопи валкана облека за складирање на алишта

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува рачки за носење, погодни за складирање на валкани облеки во спална соба или бања. Лесно се отвора, мала тежина и лесен за носење. Преклопете во торбичка за лесно складирање кога не се во употреба. Одлично за дома или каде било. Меша ткаенина за вентилација. Идеално за дома, колеџ, салон, салон за убавина, жители на камп стан или итн. Исто така идеални за STOE на спортските производи во него. Несоодветно изработено од најлон материјал, издржлив и флексибилен. Лесно преклопете го и складирајте го удобно. Држете целосен товар на алишта, зачувајте простор. Боја : Портокалова. Големина на преклопување : 16 x 1,5см/ 6,3 "x 0,6" (d*t). Содржина на пакет : 2 x корпа за перење.

Спецификација

Избор на клиент