.

.

[Пакет] Компатибилен Со Епл Часовник Случај, Целосна Покриеност Браник Заштитен Случај Со Заштитник На Екранот За Мажи Жени Ивоч Серија 3 2 1, Розова

[Пакет] Компатибилен Со Епл Часовник Случај, Целосна Покриеност Браник Заштитен Случај Со Заштитник На Екранот За Мажи Жени

DEN 4159.84
Залиха
Достапно за нарачка

[2 Пакет] Компатибилен Со Apple Watch 42mm Случај, Целосна Покриеност Браник Заштитен Случај Со Заштитник На Екранот За Мажи Жените i Watch Серија 3/2/1, Розова сите околу заштита За Вашиот Apple watch. Елегантен, заштитен браник се вклопува толку прецизно, што дури и нема да знаете дека е таму. Мазна површина отпорна на дамки и цел екран ја зачувува чувствителноста на допир, така што Вашиот Часовник Со Јаболка реагира на секоја чешма. Куќиштето за заштитник на екранот апсорбира и дисперзира удар за да спречи пукнатини и скршени екрани. Користете го надградениот ултра тенок материјал за МИЛЕНИЧИЊА наместо калено стакло, избегнувајте лесно кршење кога ќе се притисне надолу и одржувајте ја оригиналната чувствителност на екранот на допир. Лесен пристап до дигитална круна, копчиња и сензори. Нема потреба да се отстрануваат Лентите за апликација.

Спецификација

Избор на клиент