.

.

Маичка за графички сон на ocyојспун, големини S до 3x

Маичка за графички сон на ocyојспун, големини S до 3x

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Веднаш исфрлете се и опуштете се во оваа мека маица за спиење од oyојспун со забавен графички принт за да го осветлите денот. Опуштеното вклопување, капка рамо и исечена должина нудат голема удобност и стил. Пар со нашите координативни радосни ткаени шорцеви за спиење (продадени одделно) за пријатно комбо можете да дневно, да спиете или да се дружите. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'9 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : Ниту. Карактеристики : мека маичка плетена ткаенина; капка рамо; исечено; суров раб полите; графички принт. женска исечена маица за графички сон од oyојспун.

Спецификација

Избор на клиент