.

.

Долг ракав на леви девојчиња со долги ракави со капи, со големина на новороденче - месеци

Долг ракав на леви девојчиња со долги ракави со капи, со големина на новороденче - месеци

DEN 223.68
Залиха
Достапно за нарачка

Леви го одржува едноставно и пријатно во овој покрив со целосна зип, направена од мека француска ткаенина Тери, која се чувствува удобна од сезона во сезона. Основните елементи на Леви се изработени од меки и пријатни ткаенини. Мека и кадифен француски тери ткаенина се чувствува мазна однадвор и нејасна однатре. Автентичното лого на градите го имитира истиот дизајн што се наоѓа на логоата на црвените јазичиња што ги украсуваат секој пар фармерки на Леви. Пријатни карактеристики на Coverals : Аспиратор за покривање на прицврстување, опуштено вклопување паднати рамења, долги ракави, ребрести манжетни за сноп престој, поставено, предно затворање на патент за лесно менување и облекување.

Спецификација

Избор на клиент