.

.

Женски Пуловер Дуксер За Жени Дуксери Од Руно Со Долги Ракави За Јуниори Моден Џемпер Надворешна Облекаumn Зима Топли Нејасни Дуксери Блузи За Дами

Женски Пуловер Дуксер За Жени Дуксери Од Руно Со Долги Ракави За Јуниори Моден Џемпер Надворешна Облекаumn Зима Топли Нејасни

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Нејасни Дуксери Од Руно Дуксер,Меки Врвови Од Вештачки Пуловер ,Зимски Топол Мек Џемпер Од Руно,Тип На Шема : Еднобојна, Качулка, Врвка За Влечење,Меки ,Руно Боја : Бела, Розова, Виолетова, Црна, Кларет, Сина, Портокалова (По Избор)Големина : И, М, Л, Xl, Xxl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 92% Полиестер, 8% Spandexneckline : V-Ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Женски Нејасни Дуксери Од Руно, Меки Врвови Од Вештачки Пуловер, Зимски Топол Мек Џемпер од Руно,. Преголема, плус големина, топла надворешна облека, со качулка и џебови, нејасни врвови со качулка, женски дуксер, секојдневен и симпатичен стил, вештачки џемпер, буци качулка, цврста боја. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед воumn и зима. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичните врвови со долги ракави се чувствуваат меки и удобни, и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Овој нејасен дуксер од шерпа одговара за секојдневно носење, училиште, одмор, работа. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за моден изглед во пролет ,umn fall и зима.

Спецификација

Избор на клиент