.

.

Девојки Оска Патент Пуловер 222905

Девојки Оска Патент Пуловер 222905

DEN 1109.28
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа Оска На Шупливи Девојки 1/2 Пуловер Со Патент ги спојува модата и функцијата, така што можете да уживате во неговите карактеристики на и надвор од теренот. Суво - Excel_ загреан лавиринт мрежести ракави и заден јарем ја зголемуваат дишењето и додаваат модерен талент на овој пуловер за загревање. Четврт-патент јака обезбедува удобно деколте и полу-опремена конструкција го одржува фит тенок без да се чувствува ограничувачки. Паднатиот раб на опашката, заедно со дупките на палците се суптилни елементи кои ја зголемуваат рамнотежата на модата/функцијата на основната атлетска гардероба. Сува-Excel_ * 84% полиестер/16% Спандекс Плете Сува-Excel ® 94% полиестер/6% спандекс загреан лавиринт решетки лавиринт ракави и назад Јарем Фитили влага дами фит Топлина Запечатени етикета Полу-патент пуловер стил Раглан ракави со палците за топлина Падна опашка дното Оваа Шупливи Девојки Оска 1/2 пуловерот со патент ја спојува модата И функцијата, така Што можете да уживате Во неговите карактеристики на и надвор Од теренот. Суво - Excel_ загреан лавиринт мрежести ракави и заден јарем ја зголемуваат дишењето и додаваат модерен талент на овој пуловер за загревање. Четврт-патент јака обезбедува удобно деколте и полу-опремена конструкција го одржува фит тенок без да се чувствува ограничувачки. Паднатиот раб на опашката, заедно со дупките на палците се суптилни елементи кои ја зголемуваат рамнотежата на модата/функцијата на основната атлетска гардероба. Сува-Excel_ * 84% полиестер/16% Спандекс Плете Сува-Excel ® 94% полиестер/6% спандекс загреан лавиринт решетки лавиринт ракави и назад Јарем Фитили влага дами " одговара Топлина запечатени етикета Полу-патент пуловер стил Раглан ракави со палците за топлина Падна опашка дното.

Спецификација

Избор на клиент