.

.

Мијуадкаи Ѕид Налепници Ѕид 3д Налепници Налепници Мурал Сам Дома Писма акрилик Ѕид декор алатки Г

Мијуадкаи Ѕид Налепници Ѕид 3д Налепници Налепници Мурал Сам Дома Писма акрилик Ѕид декор алатки Г

DEN 134.24
Залиха
Достапно за нарачка

26 Букви DIY 3 D Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Муралдескоп : 100% Сосема Нов & Боја : Кафе. Материјал : Акрилна Шема : 26 букви (А~З) Ви Посакувам Да Живеете Во Соседството Срце Орнаменткарактеристики : ??Тоа е толку мал мал подарок, но покажува огромна грижа за вашата сакана!Ви Посакувам Да Живеете Во Соседството Срце Орнамента Акрилно срце за да покажете дека некој посебен колку ви недостасува да бидете со нив, особено овој период од годината.Без разлика дали станува збор за член на семејството, пријател или некој што ви значи многу со години гордо ќе виси На Новогодишната елка на примателите. Сите ги имаме оние луѓе што сакаме да живеат во соседството, покажете им. Големина : приближно 8см х 8см??ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 € Посакувам Да Живеевте Украс За Срце Од Соседството Ви Благодариме што застанавте и ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме.Имајте благословен ден!. Суштинските висококвалитетни предмети додаваат чувство на среќа во вашиот живот. Добар квалитет и достапен, со силна практичност, не зазема простор и е погоден за складирање. Можете да одговарате и комбинирате според вашите сопствени потреби за да ги покажете вашите уникатни personal работи.

Спецификација

Избор на клиент