.

.

Steвездено дизајн студио злато украсено дрво врамено со двојно музејско уметничко печатење со наслов - Студија за корпи 2

Steвездено дизајн студио злато украсено дрво врамено со двојно музејско уметничко печатење со наслов - Студија за корпи 2

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Stellвезденото дизајнирање студио претставува зачудувачко злато украсно дрво од 26х32, врамено со двојно matting wallидно дело, со наслов „Студија за корпи 2 “. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена рамка од дрво со двојно затемнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Студио за ellвездени дизајн. Наслов : Студија за корпи 2. Рамка со големина : 26x32 инчи. Висококвалитетен уметнички печати врамени во златна украсна рамка од дрво со двојно матежување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Спецификација

Избор на клиент