.

.

Samsung S-View Case Case Smartphone, Black

Samsung S-View Case Case Smartphone, Black

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Покривот Samsung Galaxy S7 Edge S-View Flip го штити вашиот екран кога не е во употреба и лесно се пренесува отворено за целосен пристап до екранот. Кога е затворен, капакот на S-View нуди моментален пристап до критични карактеристики преку уникатен интерфејс на прозорецот, благодарение на чипот Samsung ID. Погледнете го почетниот екран за да ги проверите времето, времето и другите статусни артикли. Прифатете или отфрлете дојдовни повици со само удар, или отфрлајте ги повиците со претходно поставена порака. Контролирајте ја вашата репродукција на музика директно на екранот S-View. Ако пропуштите нешто, известувањата се прикажани во неодамнешното мени за активност на вашиот капак на S-View. Повлечете ја вистинската икона за брзо пристап до камерата на вашиот телефон, без да го отворите капакот, за брзо фотографирање или видео за да го снимате моментот. Повлечете ја левата икона за да пристапите до вашите омилени контакти за лесно бирање со затворено капакот на флип. Samsung S-View Case Case (FLIP) паметен телефон, црна дизајниран за паметен телефон. Случајот за носење има паметна поддршка за да го спречи вашиот уред да претрпи каква било штета особено преку патувања. Конструиран од издржлив, висококвалитетен полиуретан кожен материјал и е дизајниран да обезбеди најголема заштита. Случајот за носење стил на флип ефикасно комбинира естетика на обична и формална дизајн за да даде декоративен изглед. Доаѓа во црна боја за трендовски и привлечен изглед.

Спецификација

Избор на клиент