.

.

Женски Блузи Со кратки Ракави Женски Кошули Со Туника Со Западен Круг Шифон Женски Секојдневни Летни Врвови Лабави Кошули За Вежбање Со Ракави За Капење За Жени Пл?

Женски Блузи Со кратки Ракави Женски Кошули Со Туника Со Западен Круг Шифон Женски Секојдневни Летни Врвови Лабави Кошули За

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 2xl Биста : 108cm/42.5 "Рамо До Ракав : 25cm/9.9" Должина : 62cm/24.4 " Јака : О Материјал За Вратот : шифонфит : одговара на големината на оваа Лежерна Маица Со кратки ракави од шифон има дизајн на ракавот. Многу е кул и модерно да се носи надвор, специјално за летниот музички фестивал на плажа. Најдобро спарете го со шорцеви и Гладијаторски сандали. Сезона : Лето : Женски Стил : Лежерна Дебелина : Стандарден Тип На Шема : должина На Цврсти Ракави : Краток Ракав што добивате : 1*Кошула Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Повод : Дневно, Секојдневни жени модни врвови дозвола секси врвови жени облечени врвови за жени дозвола за жени летна породилна облека женски врвови плус големина. модни блузи за жени краток ракав кошула за капење со кратки ракави бели шифон кошули кошули за капење за жени блуза за жени бели шифон кошули. плус големина врвови кратки ракави долги туника блузи за жени лабаво вклопување плус големина плус големина женски блузи и врвови жени плус големина летни врвови клиренс. обични кошули за жени опремени кошули за жени летни кошули за плус големина жени дами летни кошули за жени трендовски летни женски блузи дозвола. туника блузи за жени лабава одговара плус големина жени блузи за работа плус големина секси блузи за жени жени обични летни врвови.

Спецификација

Избор на клиент