.

.

Rubbermaid Микрофибер Пресврт Четка Пополнете

Rubbermaid Микрофибер Пресврт Четка Пополнете

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Професионалното полнење На Џогерот За Пресврт На Гумена Слугинка плус Микрофибер е двојно поапсорбента од стандардните памучни џогери. Кога се користи Со Професионална Гумена Слугинка Плус Микрофибер Пресврт Четка, помага да се отстранат тешките дамки на различни површини и во комерцијални и во индустриски апликации. Rubbermaid Професионални Плус Микрофибер Пресврт Четка Рефил : Двојно повеќе абсорбента како стандард памук џогери. Идеален за употреба на различни површини во комерцијални и индустриски апликации. За употреба Со Гумена Слугинка Професионална Плус Микрофибер Пресврт Четка.

Спецификација

Избор на клиент