.

.

KeySmart - Компактен Држач За Клучеви И Организатор На Привезоци-Титаниум

KeySmart - Компактен Држач За Клучеви И Организатор На Привезоци-Титаниум

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Елиминирајте го вашиот гломазен привезок и ослободете ги џебовите! Клучевите Паметни ги прават вашите клучеви компактни, тивки и удобни за носење. Тој е дизајниран да работи со вашите постоечки клучеви и не бара алатки за составување. Вклучениот прстен за јамка дури ви овозможува да ги прикачите клучевите од автомобилот. Key Smart - Компактен Држач За Клучеви И Организатор На Приврзоци За Клучеви - Titanium Key Smart располага со до 8 клучеви за куќи со стандардна големина (максимум од 80мм долги и 2мм дебели). Лесен за склопување, не се потребни алатки, ги држи сите ваши постоечки клучеви - прикачете ги поголемите клучеви од автомобилот или далечинските управувачи со вклучениот додаток за Парче Јамка. Кажете им збогум на гломазните клучеви, досадните бутови и џинглот со клучеви за добро-организирајте го тој хаос и ослободете ги џебовите Со Организатор На Клучеви За Клучеви!. Ултра лесното, компактно тело на кисмарт е изградено со авионски алуминиумски рамки и хардвер од нерѓосувачки челик - патентираниот дизајн Во Форма На С го прави носењето на вашите клучеви прекрасно.

Спецификација

Избор на клиент