.

.

Едноставно Модерно Изолирано Шише Со Вода Со Капак Од Слама Литар Еднократно Широка Уста Термос Колба Од Нерѓосувачки Челик, 32oz

Едноставно Модерно Изолирано Шише Со Вода Со Капак Од Слама Литар Еднократно Широка Уста Термос Колба Од Нерѓосувачки Челик,

DEN 911.84
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставното Модерно Шише со Вода Со капак од слама ве одржува освежени со часови, додека ги преземате животните авантури. Постои големина, стил и капак за секоја пригода.Карактеристики Вакуум Изолирани : Едноставна Модерна врвот шише со вода е двоен ѕид и вакуум изолирани. Оваа технологија го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Специфични детали за секоја големина се наведени во описот и избраните фотографии. Нема потреба од кузии или подлоги! Без оглед на температурата на течноста во ова шише, таа никогаш нема да се поти или да биде жешка на допир. Капак од слама : сите Шишиња На Врвот во оваа листа доаѓаат со капакот од слама. Овој капак од слама е доказ за истекување, со млазница што се превртува за лесно пиење. Овој капак е одличен за деца и возрасни дома или во движење. Отворањето на секое Шише На Врвот е со иста ширина, така што истиот капак од слама одговара на големината на шишето. 18/8 Нерѓосувачки Челик : ова шише за повеќекратна употреба е направено од врвен нерѓосувачки челик 18/8. Овој материјал е без БПА и никогаш нема да ' рѓосува или да остави лош метален вкус во устата. Овој производ не е безбеден за миење садови, но широката уста го олеснува чистењето. Премиум Изолација Обложена Со Бакар : надворешноста на внатрешниот ѕид, во вакуумско запечатената област, е натопена во бакар за дополнителна изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација на вашето шише. Широка Уста : врвот широк отвор на устата е дизајниран за лесно полнење со мраз и поголеми количини течност. Чистењето го олеснува широката уста. Широкиот отвор на устата е со иста големина за секоја големина на Шишето На Врвот. Ова значи дека сите наши одлични капаци На Врвот ќе одговараат на Вашето Шише На Врвот!.

Спецификација

Избор на клиент