.

.

Јанху Женски Отворени Предни Кардигани Плетени Качулки Долг Кимоно Лабав Џемпер Со Долги Ракави Кардиган Летна Долга Наметка Покријте Ги Со Џебови

Јанху Женски Отворени Предни Кардигани Плетени Качулки Долг Кимоно Лабав Џемпер Со Долги Ракави Кардиган Летна Долга Наметка

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во нашата продавница!Се надевам дека ќе имаат добар шопинг!✿ ✿Чувајте ВО МОДА ОСТАНЕТЕ ВО Стил Ткаенина : овој женски секојдневен лесен кардиган е изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек, удобен, дише, еластичен и пријателски за кожата, воздушен допир и малку проѕирен. бел летен кардиган лесни кардигани за жени лето бел кардиган капчиња кардигани за жени женски летни кардигани мерокети врвови за жени плус големина лесен кардиган тенок кардиган за летни лесни кардигани за жени лето. течен кардиган жени плус големина кардигани долг капчиња кардиган портокал кардиган жени со кратки ракави летен кардиган амбиент облека долго лето кардиган кардиган за жени плус големина сад џемпер капчиња кардиган за жени лесен женски летен кардиган. летен кардиган лесен летен кардиган кардиган за жени летни џемпери за жени 2023 лесни кардигани за жени кардиган со мала тежина жени летни женски кардигани лесни летни плус големина кардиган за жени кимоно кардигани за жени летни кардигани женски летен кардиган лесни летни кардигани за жени.кардиган за жени/лесен летен кардиган/летен кардиган за жени/кардиган со кратки ракави/бел кардиган за жени/црн кардиган за жени/кардиган за жени облечен/исечен кардиган/кардиган џемпери за жени/женски кардигани/летни кардигани за жени лесни/кардигани за жени трендовски/долги кардигани за жени/кардиган со капчиња/краток ракав кардигани за жени лесни/капчиња кардигани за жени/чипка кардиган/плус големина кардиган/џемпери за жени/џемпери од кардиган за жени/летни џемпери за жени 2023/женски џемпери/бели џемпери за жени/црни џемпери за жени/џемпери од кашмир за жени/летни џемпери за жени/женски џемпери од кардиган/лесни џемпери за жени лето/џемпери за жени во тренд/џемпери од бел кардиган за жени/ кардигани за култури за жени/морнарички кардиган жени/син кардиган за жени/женски кардигани лесни/кардиган за фустан/бохо кардиган/симпатичен кардиган/беж кардиган за жени/женски бел кардиган/кардиган без ракави/буци кардиган/плетени кардигани за жени/летни кардигани за жени/бело лето кардиган/жолт кардиган/женски кимоно кардиган. Карактеристика : отворен преден дел, валани кратки ракави, цврста боја, поделен раб од двете страни, доволно долг за да го покрие задникот, лабаво вклопување, лесни кардигани за жени, кардигани со кратки ракави за жени.

Спецификација

Избор на клиент