.

.

Каролини Богатства ББ9364ГФ Бретања Спаниел Патриотско Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства ББ9364ГФ Бретања Спаниел Патриотско Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Каролини Богатства BB9364 GF Бретања Спаниел Патриотски Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Бретања Спаниел Патриотски Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела на Бретања. Одличен подарок за сопственик на Бретања. Прославете го 4 јули, Денот На Споменот, Денот На Знамето и Денот на Трудот со Ова Американско Градинарско Знаме. Додадете Го Ова Градинарско Знаме на вашите празнични украси или покажете го вашиот патриотизам во текот на целата година. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Спецификација

Избор на клиент