.

.

Вогеле Дами Палацо Панталони Висок Струк Панталони Широки Дно На Нозете Празнични Панталони Широка Зелена Л

Вогеле Дами Палацо Панталони Висок Струк Панталони Широки Дно На Нозете Празнични Панталони Широка Зелена Л

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами, Девојки Стил : Женски Божиќен Дизајн Хеланки Лабави Панталони Тип На Шема : Божиќен Дизајн Боја : Како Што Се Прикажани Сликите (Опционално)Големина : М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучна Должина : Глуждот : Висок Струк Сезона : Fall, Зимски Прилики : Дневно, секојдневен, Дневенкарактеристики : 1. Околу Перформансите и Разноврсноста : овие секојдневни панталони се задолжителни главни во секоја женска гардероба, овие лабави фармерки се одлични за се одење на џогирање или само релаксирање низ куќата.2. Удобен Мек Материјал : овие женски лабави панталони се изработени од мека ткаенина што дише и ве одржува удобно, нуди мазни перформанси со ниско триење, совршени за секојдневно носење итн.3. Опуштено Вклопување и Дизајн : еластична форма совршено одговара за речиси секоја големина на половината. мулти џебовите нудат повеќе од доволно простор за да ги соберете сите ваши работи.4. Лесна Грижа Со Поголема Погодност : бидејќи овие стилови се чистат во машина, чистењето е секогаш безгрижно и лесно.Содржина на пакетот : 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Широка Нога, Панталони Со Широк Струк, Еластични Панталони Со Долги Половини. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Широки Панталони За Нозе со Џебови, Лабави Удобни Секојдневни Панталони за Пижами, Палацо Панталони Со Висок Струк, Боемски Долги Панталони. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Оваа Директно Широка Нога Панталони Може Да Биде Добро Усогласена Со Речиси Сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Ками Врвот, Култура Врвот за Еден Неврзан Трендовски Изглед.

Спецификација

Избор на клиент