.

.

Тинејџерски мутант нинџа желки, момчиња долна облека, + бонус памучни брифинзи

Тинејџерски мутант нинџа желки, момчиња долна облека, + бонус памучни брифинзи

DEN 239.68
Залиха
Достапно за нарачка

Направете го животот супер лесен и забавен со овој 8 пакет за цена од 5 ултра меки чешлани памучни брифинзи во кои има ликови од тинејџерски мутанти нинџа желки. Облекувањето на вашето мало момче наутро е без стрес со овие удобни и дишења. Можете да зграпчите пар и да знаете дека тој апсолутно ќе ги сака. Момци тинејџерски мутант нинџа желки бонус 8 пакет за цена од 5 брифинзи за пакувања. Направено од чешлиран памук. Еластична на отворите за нозе за дополнителна удобност. Без ознака.

Спецификација

Избор на клиент