.

.

Сорел Чендлер во кабриолет креветче, сива

Сорел Чендлер во кабриолет креветче, сива

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Со својата модерна стилизирање и квалитетна конструкција, ова современо креветче е за чисти линии и софистицирана едноставност. Наменето за погодност на пониска висина го олеснува достигнувањето на вашето бебе од која било страна. Се одликува со мазни, заоблени агли и трајна бела завршница. Стручно изработена од бор во Нов Зеланд. Мерки 54,5 инчи ширина x 30 инчи длабочина x 33,5 инчи висина.

Спецификација

Избор на клиент