.

.

Кокомелон Детско момче руно худи и џогери сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Кокомелон Детско момче руно худи и џогери сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Симпатична и пријатна стил на кокомелон! За студените денови, активните денови или само кога се дружи дома, овој сет на руно од 2 парчиња го покрива. Се одликува со удобна качулка за пулвер - полн со џеб од кенгур - и соодветно пар џоги, и со плетено плетено трим и забавно печатење на сите за да ве задоволи вашиот мал вентилатор на кокомелон. Спарете ги заедно или измешајте и одговарајте ги парчињата со други предмети во неговиот случајен плакар. Материјал : 74% полиестер/26% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. Комплетот вклучува : 1 худи и 1 пар џогери. Врвни карактеристики : мека ткаенина од руно; опуштено вклопување; стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави; џеб на кенгур; падна раменици; Ребрести плетени манжетни и полите; печатење на сите. Карактеристики на џогери : мека ткаенина од руно; опуштено вклопување; повлечете со еластична половината на влечење; Ребрести плетени манжетни; печатење на сите. © Moonbug Entertainment Ltd, сите права се задржани. Кокомелон руно Худи и џогерс поставени за момчиња од мали деца.

Спецификација

Избор на клиент